Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
