Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Label
es: Etiqueta

en: Pattern
es: Patrón

en: Extend
es: Ampliar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Target
es: Destino

en: Administrative label
es: Etiqueta administrativa

en: Target entity type
es: Tipo de entidad destino
