Pathauto (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Separator
ar: فاصل

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Conditions
ar: الشروط

en: Forum
ar: المنتدى

en: Pattern
ar: النموذج

en: Languages
ar: اللغات

en: Context
ar: السياق

en: About
ar: حول

en: Comma
ar: فاصلة

en: Alias: @alias
ar: البديل: @alias

en: No alias
ar: لا يوجد بدائل

en: Ampersand
ar: رمز &
