Pathauto (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Update
ur: تجدید

en: ID
ur: شناخت

en: Forum
ur: فورم

en: Languages
ur: زبانیں
