Pathauto (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (70 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Verbose
sk: Sledovanie zmien

en: Display alias changes (except during bulk updates).
sk: Zobraziť zmeny aliasov (okrem prebiehajúcich hromadných aktualizácií)

en: Replace by separator
sk: Nahradiť oddeľovačom

en: Maximum alias length
sk: Maximálna dĺžka aliasu

en: Maximum component length
sk: Maximálna dĺžka komponentu

en: Update action
sk: Aktualizovať akciu

en: Strings to Remove
sk: Reťazce na odstránenie

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
sk: Poskytuje mechanizmus pre moduly na automatické generovanie aliasov pre obsah ktorý manažujú.

en: Forum
sk: Fórum

en: Pattern
sk: Vzor

en: Languages
sk: Jazyky

en: Asterisk
sk: Hviezdička

en: Relationship
sk: Vzťah

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
sk: Automaticky generovaný alias %original_alias je už použitý. Alias bol zmenený na %alias.

en: Delete aliases
sk: Vymazať aliasy

en: Automatic alias
sk: Automatický alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
sk: Znak používaný na oddeľovanie slov v názvoch. Nahradí všetky medzery a interpunkciu. Ak použijete medzeru alebo + bude to mať nepriaznivé následky.

en: Character case
sk: Veľkosť znakov

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
sk: Nerobte nič. Nechajte starý alias nedotknutý.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
sk: Vytvoriť nový alias. Aktuálny alias ponechať funkčný.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
sk: Vytvoriť nový alias. Vymazať starý alias.

en: Transliterate prior to creating alias
sk: Prepísať pred vytvorením aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
sk: Filtrovať nový alias len použitím písmen a čísel nachádzajúcich sa v ASCII-96 tabuľke.

en: No action (do not replace)
sk: Žiadna akcia (nenahrádzať)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
sk: Odstrániť všetky aliasy. Počet aliasov, ktoré budú odstránené: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
sk: Vymazať aliasy pre všetky @label. Počet aliasov, ktoré budú vymazané: %count.

en: Delete aliases now!
sk: Vymazať aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
sk: Všetky vaše aliasy ciest boli vymazané.

en: About
sk: Informácie o

en: Patterns
sk: Vzory

en: Comma
sk: Čiarka

en: Semicolon
sk: Bodkočiarka

en: Uses
sk: Používa

en: Slash
sk: Lomítko

en: No alias
sk: Žiaden alias

en: Broken
sk: Nefunkčný

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Underscore
sk: Podčiarkovník

en: Single quotation marks (apostrophe)
sk: Jednoduché úvodzovky (apostrof)

en: Hyphen
sk: Pomlčka

en: Left curly bracket
sk: Ľavá zložená zátvorka

en: Left square bracket
sk: Ľavá hranatá zátvorka

en: Right curly bracket
sk: Pravá zložená zátvorka

en: Right square bracket
sk: Pravá hranatá zátvorka

en: Plus sign
sk: Znak plus

en: Equal sign
sk: Znak rovnosti

en: Percent sign
sk: Znak percent

en: Dollar sign
sk: Znak dolára

en: At sign
sk: Zavináč

en: Left parenthesis
sk: Ľavá zátvorka

en: Right parenthesis
sk: Pravá zátvorka

en: Question mark
sk: Otáznik

en: Less-than sign
sk: Znak menšie ako

en: Greater-than sign
sk: Znak väčší ako

en: Backslash
sk: Spätné lomítko

en: Generate automatic URL alias
sk: Vygenerovať alias URL adresy automaticky

en: Uncheck this to create a custom alias below.
sk: Odškrtnutím môžete vytvoriť vlastný alias nižšie.
