Pathauto (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Forum
lv: Forums

en: Pattern
lv: Modelis

en: Languages
lv: Valodas

en: Period
lv: Periods

en: Relationship
lv: Attiecība

en: About
lv: Par

en: Comma
lv: Komats

en: Uses
lv: Lieto

en: Alias: @alias
lv: Aizstājvārds: @alias

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Broken
lv: Salauzts

en: Ampersand
lv: Ampersends

en: Administer pathauto
lv: Administrēt pathauto

en: Determines whether or not users are notified.
lv: Nosaka vai lietotājiem tiek vai netiek ziņots.
