Pathauto (8.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Languages
si: භාෂා
