Pathauto (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: Pattern
sr: Образац

en: Languages
sr: Језици
