Pathauto (8.x-1.13) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Languages
mn: Хэлнүүд
