Pathauto (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Languages
af: Tale
