Pathauto (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Forum
cy: Fforwm

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Relationship
cy: Perthynas

en: Broken
cy: Wedi torri
