Pathauto (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Separator
jv: Watesan

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Period
jv: Periode

en: About
jv: Ngenani

en: Comma
jv: Koma

en: No alias
jv: Tanpa alias
