Pathauto (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Forum
eo: Forumo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Ampersand
eo: Kaj simbolo
