Pathauto (8.x-1.4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Update
fil: Gawing bago

en: Languages
fil: Mga wika
