Pathauto (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Pathauto
my: လမ်းကြောင်းအားအလိုအလျောက်သတ်မှတ်ပါ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Automatic alias
my: အလိုအလျောက်နာမည်အတုပြုလုပ်ပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: No alias
my: နာမည်အတုမလုပ်ပါ
