Pathauto (8.x-1.5) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
