Pathauto (8.x-1.7) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: Forum
kk: Форум

en: Languages
kk: Тілдер

en: Ampersand
kk: Амперсанд
