Pathauto export (1.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Count
pl: Liczba

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: All aliases
pl: Wszystkie aliasy
