Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: URL path
be: Маршрут URL
