Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Machine name
cs: Strojový název

en: URL path
cs: URL cesta
