Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: URL path
et: URL teekond
