Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: URL path
it: Percorso URL
