Pathed files (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: URL path
sv: Sökväg för URL
