Pathed files (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: URL path
vi: Đường dẫn URL
