Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: - Select -
az: - Seçin -
