Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
