Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
