Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: - Default -
lt: - Numatytasis -
