Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Field name
mn: Талбарын нэр
