Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Default
ru: По умолчанию

en: Field name
ru: Имя поля

en: Property
ru: Свойство

en: Enabled fields
ru: Включённые поля

en: Field settings
ru: Настройки поля

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Field: @label
ru: Поле: @label

en: - Default -
ru: - По умолчанию -
