Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Property
ta: பண்பு

en: Field settings
ta: புல அமைவுகள்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
