Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Default
tr: Varsayılan

en: Field name
tr: Alan adı

en: Property
tr: Özellik

en: Field settings
tr: Alan ayarları

en: - Select -
tr: - Seçin -
