PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Color
af: Kleur
