PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Color
am: ቀለም

en: Negate
am: አሉታዊ
