PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Comment
az: Şərh

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Medium
az: Orta

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Pattern
az: Nümunə

en: Negate
az: İnkar et

en: Selector
az: Seçici

en: Style
az: Stil

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Grid
az: Cədvəl

en: Global
az: Qlobal

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: - Any -
az: - Hər hansı -
