PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
