PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Comment
cs: Komentář

en: Filter
cs: Filtr

en: Height
cs: Výška

en: Medium
cs: Střední

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Color
cs: Barvy

en: settings page
cs: stránka s nastavením

en: Negate
cs: Negovat

en: Style
cs: Styl

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Grid
cs: Mřížka

en: Global
cs: Globální

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Local
cs: Místní

en: About
cs: Popis

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Uses
cs: Použití

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
