PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Comment
cy: Sylw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Height
cy: Uchder

en: Medium
cy: Canolig

en: Color
cy: Lliw

en: settings page
cy: tudalen gosodiadau

en: Style
cy: Arddull

en: Global
cy: Eang
