PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Medium
eo: Medio

en: Color
eo: Koloro

en: Negate
eo: Negaciu
