PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Height
eu: Altuera

en: Medium
eu: Ertaina

en: Color
eu: Kolore

en: Style
eu: Estiloa

en: Grid
eu: Sareta

en: Global
eu: Globala

en: Local
eu: Lokala

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
