PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Medium
ka: საშუალო

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Style
ka: სტილი

en: Global
ka: გლობალური
