PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Height
lt: Aukštis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Negate
lt: Paneigti

en: Style
lt: Stilius

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Global
lt: Globalus

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
