PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony
