PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Height
th: ความสูง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Color
th: สี

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
