PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Background
ug: تەگلىك

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Color
ug: رەڭ

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
