PatternCSS (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (39 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: Size
vi: Dung lượng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Background
vi: Nền

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Filter
vi: Lọc

en: Height
vi: Chiều cao

en: Medium
vi: Vừa

en: Background color
vi: Màu nền

en: Color
vi: Màu sắc

en: Pattern
vi: Mẫu

en: settings page
vi: trang cấu hình

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Grid
vi: Lưới

en: Global
vi: Chung

en: Local
vi: Cục bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây

en: Extra Large
vi: Rất lớn

en: Keyboard
vi: Bàn phím
