PatternCSS (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Comment
bs: Komentar

en: Height
bs: Visina

en: Medium
bs: Srednje

en: Color
bs: Boja

en: Style
bs: Stil

en: Global
bs: Globalni

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
