PatternCSS (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Background
et: Taust

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Updated
et: Uuendatud

en: Separator
et: Eraldaja

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Height
et: Kõrgus

en: Medium
et: Keskmine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv

en: Pattern
et: Muster

en: Negate
et: Eita

en: Style
et: Stiil

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Grid
et: Ruudustik

en: Global
et: Globaalne

en: Local
et: Kohalik

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: - Any -
et: - Kõik -

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Extra Large
et: Suurim
