PatternCSS (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Updated
gl: Actualizado

en: Separator
gl: Separador

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Height
gl: Alto

en: Medium
gl: Medio

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Color
gl: Cor

en: Pattern
gl: Patrón

en: settings page
gl: páxina de configuración

en: Style
gl: Estilo

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Grid
gl: Grella

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
