PatternCSS (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Separator
jv: Watesan

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Medium
jv: Sedheng

en: Background color
jv: Warna Background

en: Color
jv: Kelir

en: About
jv: Ngenani

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
